';
Preloader logo

Matura

poniżej – harmonogramy egzaminów maturalnych – ustnych i pisemnych

Język angielski ustny

 

TERMIN: 2017-05-22 08:00
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 1 (IS)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Kulesza Aleksandra
przewodniczący Szargut Iwona

Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Czas
1 Pietrasz Monika 08:00:00
2 Pilawa Patrycja 08:20:00
3 Polis Sara 08:40:00
4 Szlachin Olaf 09:00:00
5 Balicki Patryk 09:20:00
6 Banaś Aleksandra 09:40:00
7 Gacek Daria 10:00:00
8 Giemza Weronika 10:20:00
9 Gola Anna 10:40:00
10 Janik Aleksandra 11:30:00
11 Kalinowska Kornelia 11:50:00
12 Misiewicz Aleksandra 12:10:00
13 Płaczek Jowita 12:30:00
14 Pustułka Sabina 12:50:00
15 Świerczek Diana 13:10:00
16 Wasylów Weronika 13:30:00
17 Zawadka Agnieszka 13:50:00

TERMIN: 2017-05-22 08:00
SALA: Sala nr 206
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 2 (WS)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Prudel-Kucypera Dagmara
przewodniczący Szkodziński Witold

14 Barna Ewa 12:50:00
15 Iwanicka Adrianna 13:10:00
17 Kaczmarek Artur 13:50:00
16 Wróbel Sylwia 13:30:00
1 Chochorowska Anna 08:00:00
2 Krasicka Paulina 08:20:00
3 Kubata Magdalena 08:40:00
4 Kyrc Kamil 09:00:00
5 Licznar Agnieszka 09:20:00
6 Milczarek Justyna 09:40:00
7 Mrozik Angelika 10:00:00
8 Nadachewicz Natalia 10:20:00
9 Paruzel Adam 10:40:00
10 Trefon Agnieszka 11:30:00
11 Tumulka Marta 11:50:00
12 Wasiuk Natalia 12:10:00
13 Wiśniewska Anna 12:30:00

TERMIN: 2017-05-22 08:00
SALA: Sala nr 103
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 3 (KGł)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Głomb Krystyna
członek Mordak Sylwester

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Barabasz Paulina 08:00:00
2 Dąbrowska Sandra 08:20:00
3 Frank Mirosław 08:40:00
4 Hatys Mariusz 09:00:00
5 Jaksiewicz Alicja 09:20:00
6 Kunert Mateusz 09:40:00
7 Zeliaś Tomasz 10:00:00
8 Barć Marek 10:20:00
9 Dziadzia Dominika 10:40:00
10 Góralska Emilia 11:30:00
11 Jahn Natalia 11:50:00
12 Janicka Natalia 12:10:00
17 Kopacz Magdalena 13:50:00
13 Koza Aleksandra 12:30:00
14 Krawiecki Marcin 12:50:00
15 Łupak Adrianna 13:10:00
16 Magoń Wiktoria 13:30:00

TERMIN: 2017-05-23 08:00
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 4 (IS)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Kulesza Aleksandra
przewodniczący Szargut Iwona

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Czernek Anna 08:00:00
2 Mikulska Martyna 08:20:00
3 Moszko Damian 08:40:00
4 Piwońska Natalia 09:00:00
5 Przyszlak Katarzyna 09:20:00
6 Wandzel Filip 09:40:00
7 Weiser Cyprian 10:00:00
13 Jachimowska Paulina 12:30:00
8 Kabot Patrycja 10:20:00
9 Krawczyk Aleksandra 10:40:00
10 Mikulska Ewelina 11:30:00
11 Czartoryska Paulina 11:50:00
12 Dera Tomasz 12:10:00
14 Grabowska Natalia 12:50:00
15 Ignacy Izabela 13:10:00
16 Olek Karolina 13:30:00

TERMIN: 2017-05-23 08:00
SALA: Sala nr 206
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 5 (WS)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Prudel-Kucypera Dagmara
przewodniczący Szkodziński Witold

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Rupaszewski Kamil 08:00:00
2 Streiss Filip 08:20:00
3 Bujak Martyna 08:40:00
4 Kucała Michał 09:00:00
5 Łotecki Miłosz 09:20:00
6 Mycak Katarzyna 09:40:00
7 Rypała Karolina 10:00:00
8 Sikorski Piotr 10:20:00
9 Szekely Elżbieta 10:40:00
10 Szpak Małgorzata 11:00:00
11 Zdon Małgorzata 11:50:00
12 Zygmunt Katarzyna 12:10:00
15 Żyła Agnieszka 13:10:00
14 Swoboda Paulina 12:50:00
16 Zwierkowska Dominika 13:30:00
13 Dudek Katarzyna 12:30:00

TERMIN: 2017-05-23 08:00
SALA: Sala nr 103
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 6 (KGł)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Głomb Krystyna
członek Kost Jolanta

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Mitura Agata 08:00:00
2 Muszyńska Magdalena 08:20:00
3 Wojtala Paulina 08:40:00
4 Ziółkowski Justin 09:00:00
5 Błauciak Michał 09:20:00
6 Krebs Joanna 09:40:00
7 Maśnica Paulina 10:00:00
8 Pawlaczyk Jolanta 10:20:00
9 Salawa Kinga 10:40:00
10 Borowski Konrad 11:30:00
11 Kiran Aleksander 11:50:00
12 Nowaczek Karol 12:10:00
13 Paczkowski Paweł 12:30:00
14 Sieniawska Patrycja 12:50:00
15 Walczak Maciej 13:10:00
16 Lorenc Adam 13:30:00
17 Orlicka Urszula 13:50:00

 

Język niemiecki  ustny

TERMIN: 2017-05-17 08:00
SALA: Sala nr 206
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 1 (AK)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Knura-Zawada Aneta
członek Stiler Kornelia

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Czernek Anna 08:00:00
2 Kochoń Piotr 08:20:00
3 Kunert Mateusz 08:40:00
4 Bonczek Izabela 09:00:00
5 Klemenz Sandra 09:20:00
6 Suchan Patrick 09:40:00
7 Czerner Julia 10:00:00
8 Hirsch Łukasz 10:20:00
9 Hreczuch Aleksandra 10:40:00
10 Łabuś Agata 11:30:00
11 Groetschel Vanessa 11:50:00
12 Margol Marta 12:10:00
13 Szynol Agnieszka 12:30:00
14 Fedor Martyna 12:50:00
15 Łopata Paulina 13:10:00
16 Mrozik Angelika 13:30:00
17 Wolny Andżelika 13:50:00

TERMIN: 2017-05-17 08:00
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 2 (AKs)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Broda Dominika
przewodniczący Księżyk Anna

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Szafarczyk Marek 08:00:00
2 Wąsik Joanna 08:20:00

TERMIN: 2017-05-17 08:50
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 3 (AKs)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Księżyk Anna
członek Pieczyk Sylwia

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Plucik Angelika 08:50:00
2 Urlich Mateusz 09:10:00
3 Ignacy Natalia 09:30:00
4 Lehnert Katarzyna 09:50:00
5 Lewandowski Patryk 10:10:00
6 Majnusz Julia 10:30:00
7 Sado Julia 10:50:00
8 Tomanek Sonia 11:40:00
9 Wandas Jakub 12:00:00
10 Własiewicz Anna 12:20:00
11 Kania Ewelina 12:40:00
12 Ludwig Aleksandra 13:00:00
13 Łękawski Marek 13:20:00
14 Willner Maria 13:40:00
15 Kubina Martina 14:00:00
16 Mazurkiewicz Mariola 14:20:00
17 Tarka Antonina 14:40:00

 

Harmonogram egzaminów ustnych z języka polskiego

EGZAMIN USTNY z języka polskiego

Rok szkolny 2016/2017
TERMIN: 2017-05-15 09:00
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 1 (BŁ)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Łydka Bogusława
członek Mączyńska Aleksandra

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Barabasz Paulina 09:00:00
2 Czernek Anna 09:15:00
3 Dąbrowska Sandra 09:30:00
4 Frank Mirosław 09:45:00
5 Hatys Mariusz 10:00:00
6 Jaksiewicz Alicja 10:40:00
7 Kochoń Piotr 10:55:00
8 Kunert Mateusz 11:10:00
9 Mikulska Martyna 11:25:00
10 Moszko Damian 11:40:00
11 Przyszlak Katarzyna 12:40:00
12 Szafarczyk Marek 12:55:00
13 Wandzel Filip 13:10:00
14 Weiser Cyprian 13:25:00
15 Zeliaś Tomasz 13:40:00
16 Czartoryska Paulina 14:20:00
18 Kaczmarek Artur 14:50:00
17 Willner Maria 14:35:00

TERMIN: 2017-05-15 09:00
SALA: Sala nr 103
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 2 (MM)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Mazurkiewicz Małgorzata
członek Nawizowska Aneta

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Piwońska Natalia 09:00:00
2 Plucik Angelika 09:15:00
3 Rupaszewski Kamil 09:30:00
4 Streiss Filip 09:45:00
5 Urlich Mateusz 10:00:00
6 Bujak Martyna 10:40:00
7 Dziadzia Dominika 10:55:00
18 Kopacz Magdalena 14:50:00
8 Krawiecki Marcin 11:10:00
9 Łupak Adrianna 11:25:00
10 Żyła Agnieszka 11:40:00
11 Sieniawska Patrycja 12:40:00
12 Banaś Aleksandra 12:55:00
13 Chochorowska Anna 13:10:00
14 Nadachewicz Natalia 13:25:00
15 Paruzel Adam 13:40:00
16 Płaczek Jowita 14:20:00
17 Pustułka Sabina 14:35:00

TERMIN: 2017-05-15 09:00
SALA: Sala nr 206
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 3 (JŻ)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Stelmach-Basa Katarzyna
przewodniczący Żyła Joanna

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Magoń Wiktoria 09:00:00
2 Muszyńska Magdalena 09:15:00
3 Mycak Katarzyna 09:30:00
4 Rypała Karolina 09:45:00
5 Szpak Małgorzata 10:00:00
6 Ziółkowski Justin 10:40:00
7 Zygmunt Katarzyna 10:55:00
8 Hreczuch Aleksandra 11:10:00
9 Ignacy Natalia 11:25:00
10 Jachimowska Paulina 11:40:00
11 Fedor Martyna 12:40:00
12 Gacek Daria 12:55:00
13 Giemza Weronika 13:10:00
14 Gola Anna 13:25:00
15 Janik Aleksandra 13:40:00
16 Kalinowska Kornelia 14:20:00
17 Kubata Magdalena 14:35:00
18 Kubina Martina 14:50:00

TERMIN: 2017-05-15 09:00
SALA: Sala nr 104
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 4 (Ma)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Mazur Małgorzata
członek Seminowicz Iwona

Miejsce Nazwisko Imię Czas
17 Koza Aleksandra 14:35:00
18 Szekely Elżbieta 14:50:00
1 Kabot Patrycja 09:00:00
2 Krawczyk Aleksandra 09:15:00
3 Krebs Joanna 09:30:00
4 Lehnert Katarzyna 09:45:00
5 Sado Julia 10:00:00
6 Wąsik Joanna 10:40:00
14 Kyrc Kamil 13:25:00
15 Lorenc Adam 13:40:00
16 Milczarek Justyna 14:20:00
7 Tarka Antonina 10:55:00
8 Trefon Agnieszka 11:10:00
9 Tumulka Marta 11:25:00
10 Wasiuk Natalia 11:40:00
11 Wasylów Weronika 12:40:00
12 Wiśniewska Anna 12:55:00
13 Wolny Andżelika 13:10:00

TERMIN: 2017-05-18 09:00
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 5 (BŁ)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Łydka Bogusława
członek Mączyńska Aleksandra

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Błauciak Michał 09:00:00
2 Barna Ewa 09:15:00
3 Borowski Konrad 09:30:00
4 Dera Tomasz 09:45:00
5 Dudek Katarzyna 10:00:00
6 Ignacy Izabela 10:40:00
7 Iwanicka Adrianna 10:55:00
8 Kania Ewelina 11:10:00
9 Kiran Aleksander 11:25:00
10 Ludwig Aleksandra 11:40:00
11 Łękawski Marek 12:40:00
12 Paczkowski Paweł 12:55:00
13 Pilawa Patrycja 13:10:00
14 Szlachin Olaf 13:25:00
15 Wróbel Sylwia 13:40:00

TERMIN: 2017-05-18 09:00
SALA: Sala nr 103
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 6 (MM)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Mazurkiewicz Małgorzata
członek Nawizowska Aneta

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Jahn Natalia 09:00:00
2 Janicka Natalia 09:15:00
3 Klemenz Sandra 09:30:00
4 Kucała Michał 09:45:00
5 Grabowska Natalia 10:00:00
6 Groetschel Vanessa 10:40:00
7 Margol Marta 10:55:00
8 Nowaczek Karol 11:10:00
9 Olek Karolina 11:25:00
10 Pietrasz Monika 11:40:00
11 Polis Sara 12:40:00
12 Szynol Agnieszka 12:55:00
13 Walczak Maciej 13:10:00
14 Balicki Patryk 13:25:00
15 Zawadka Agnieszka 13:40:00

TERMIN: 2017-05-18 09:00
SALA: Sala nr 206
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 7 (JŻ)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Stelmach-Basa Katarzyna
przewodniczący Żyła Joanna

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Łotecki Miłosz 09:00:00
2 Mitura Agata 09:15:00
3 Sikorski Piotr 09:30:00
4 Suchan Patrick 09:45:00
5 Wojtala Paulina 10:00:00
6 Zdon Małgorzata 10:40:00
7 Czerner Julia 10:55:00
8 Hirsch Łukasz 11:10:00
9 Krasicka Paulina 11:25:00
10 Licznar Agnieszka 11:40:00
11 Łopata Paulina 12:40:00
12 Mazurkiewicz Mariola 12:55:00
13 Misiewicz Aleksandra 13:10:00
14 Mrozik Angelika 13:25:00
15 Świerczek Diana 13:40:00

TERMIN: 2017-05-18 09:00
SALA: Sala nr 104
ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY: Zespół przedmiotowy nr 8 (Ma)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Mazur Małgorzata
członek Seminowicz Iwona

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Barć Marek 09:00:00
2 Bonczek Izabela 09:15:00
3 Góralska Emilia 09:30:00
4 Lewandowski Patryk 09:45:00
5 Łabuś Agata 10:00:00
6 Majnusz Julia 10:40:00
7 Maśnica Paulina 10:55:00
8 Mikulska Ewelina 11:10:00
9 Pawlaczyk Jolanta 11:25:00
10 Salawa Kinga 11:40:00
11 Swoboda Paulina 12:40:00
12 Tomanek Sonia 12:55:00
13 Wandas Jakub 13:10:00
14 Własiewicz Anna 13:25:00
15 Zwierkowska Dominika 13:40:00

 

 

Terminy

EGZAMIN PISEMNY z matematyki

TERMIN: 2017-05-05 09:00 podstawowy
SALA: Sala nr 207 AULA
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (PM)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Masełko Paweł
członek Ottinger Joachim
członek Pieczyk Sylwia
członek Szkodziński Witold

Nazwisko Imię
Barabasz Paulina
Czernek Anna
Dąbrowska Sandra
Frank Mirosław
Hatys Mariusz
Jaksiewicz Alicja
Kochoń Piotr
Kunert Mateusz
Mikulska Martyna
Moszko Damian
Piwońska Natalia
Plucik Angelika
Przyszlak Katarzyna
Rupaszewski Kamil
Streiss Filip
Szafarczyk Marek
Urlich Mateusz
Balicki Patryk
Banaś Aleksandra
Chochorowska Anna
Fedor Martyna
Gacek Daria
Giemza Weronika
Gola Anna
Janik Aleksandra
Kalinowska Kornelia
Krasicka Paulina
Kubata Magdalena
Kubina Martina
Kyrc Kamil
Licznar Agnieszka
Lorenc Adam
Łopata Paulina
Mazurkiewicz Mariola
Milczarek Justyna
Misiewicz Aleksandra
Mrozik Angelika
Nadachewicz Natalia
Paruzel Adam
Płaczek Jowita
Pustułka Sabina
Świerczek Diana
Tarka Antonina
Trefon Agnieszka
Tumulka Marta
Wasiuk Natalia
Wasylów Weronika
Wiśniewska Anna
Wolny Andżelika
Zawadka Agnieszka

TERMIN: 2017-05-05 09:00
SALA: Sala nr 302
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 2 (GS)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Garecka Katarzyna
członek Mączyńska Aleksandra
przewodniczący Stelmach Grażyna

Nazwisko Imię
Wandzel Filip
Weiser Cyprian
Zeliaś Tomasz
Kania Ewelina
Kiran Aleksander
Ludwig Aleksandra
Łękawski Marek
Margol Marta
Nowaczek Karol
Olek Karolina
Paczkowski Paweł
Pietrasz Monika
Pilawa Patrycja
Polis Sara
Sieniawska Patrycja
Szlachin Olaf
Szynol Agnieszka
Walczak Maciej
Willner Maria
Wróbel Sylwia

TERMIN: 2017-05-05 09:00
SALA: Sala nr 206
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 3 (DPi)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Filipiak Zofia
przewodniczący Piotrowska Danuta
członek Treffon Danuta

Nazwisko Imię
Barć Marek
Bonczek Izabela
Bujak Martyna
Dziadzia Dominika
Góralska Emilia
Jahn Natalia
Janicka Natalia
Klemenz Sandra
Koza Aleksandra
Krawiecki Marcin
Kucała Michał
Łotecki Miłosz
Łupak Adrianna
Magoń Wiktoria

TERMIN: 2017-05-05 09:00
SALA: Sala nr 215
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 4 (KP)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Barucha Bogdan
przewodniczący Polinowska-Miłek Katarzyna
członek Seminowicz Iwona

Nazwisko Imię
Mitura Agata
Muszyńska Magdalena
Mycak Katarzyna
Rypała Karolina
Sikorski Piotr
Suchan Patrick
Szpak Małgorzata
Wojtala Paulina
Zdon Małgorzata
Ziółkowski Justin
Zygmunt Katarzyna
Żyła Agnieszka
Błauciak Michał
Czerner Julia

TERMIN: 2017-05-05 09:00 podstawowy
SALA: Sala nr 103
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 5 (JP)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Dygier Mariusz
członek Kulesza Aleksandra
przewodniczący Sojka-Parusel Janina

Nazwisko Imię
Kopacz Magdalena
Szekely Elżbieta

SALA: Sala nr 217  TERMIN: 2017-05-05 09:00 podstawowy 
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 6 (IO)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Duchnowicz Zbigniew
przewodniczący Frączek Iwona
członek Wilpert-Kołkiewicz Beata

Nazwisko Imię
Hirsch Łukasz
Hreczuch Aleksandra
Ignacy Natalia
Jachimowska Paulina
Kabot Patrycja
Krawczyk Aleksandra
Krebs Joanna
Lehnert Katarzyna
Lewandowski Patryk
Łabuś Agata
Majnusz Julia
Maśnica Paulina
Bukowiec Karolina
Felsztyńska Julia
Gierczycka Martyna
Gryc Paweł

TERMIN: 2017-05-05 09:00
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 7 (ZH)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Haliniak Zofia
członek Skrzypiec Sławomir
członek Walichowska Joanna

Nazwisko Imię
Mikulska Ewelina
Pawlaczyk Jolanta
Sado Julia
Salawa Kinga
Swoboda Paulina
Tomanek Sonia
Wandas Jakub
Wąsik Joanna
Własiewicz Anna
Zwierkowska Dominika
Barna Ewa
Borowski Konrad
Czartoryska Paulina
Dera Tomasz
Dudek Katarzyna
Grabowska Natalia
Groetschel Vanessa
Ignacy Izabela
Iwanicka Adrianna

TERMIN: 2017-05-05 09:00
SALA: Sala nr 12
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 8 (KS)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Kost Jolanta
członek Mączyński Jakub
przewodniczący Smaga Krzysztof

Nazwisko Imię
Kaczmarek Artur

TERMIN: 2017-05-09 09:00 rozszerzony
SALA: Sala nr 207
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 9 (KGł)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Głomb Krystyna
członek Kalisz Elżbieta
członek Pietrzak Arkadiusz

Nazwisko Imię
Barabasz Paulina
Czernek Anna
Dąbrowska Sandra
Frank Mirosław
Hatys Mariusz
Jaksiewicz Alicja
Kochoń Piotr
Kunert Mateusz
Mikulska Martyna
Moszko Damian
Piwońska Natalia
Plucik Angelika
Przyszlak Katarzyna
Rupaszewski Kamil
Streiss Filip
Szafarczyk Marek
Urlich Mateusz
Wandzel Filip
Weiser Cyprian
Zeliaś Tomasz
Łotecki Miłosz
Mitura Agata
Szawłowski Radosław

EGZAMIN PISEMNY z języka angielskiego

Rok szkolny 2016/2017

TERMIN: 2017-05-08 09:00
SALA: Sala nr 114
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 6 (ZH)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Haliniak Zofia
członek Kalisz Elżbieta
członek Spychalska Małgorzata

Nazwisko Imię
Milczarek Justyna
Misiewicz Aleksandra
Mrozik Angelika
Nadachewicz Natalia
Paruzel Adam
Płaczek Jowita
Pustułka Sabina
Świerczek Diana
Trefon Agnieszka
Tumulka Marta
Wasiuk Natalia
Wasylów Weronika
Wiśniewska Anna
Zawadka Agnieszka
Podgrocka Katarzyna

SALA: Sala nr 206 TERMIN: 2017-05-08 9:00
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (MM)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Mazur Małgorzata
przewodniczący Mazurkiewicz Małgorzata
członek Stelmach-Basa Katarzyna

Nazwisko Imię
Jahn Natalia
Janicka Natalia
Koza Aleksandra
Krawiecki Marcin
Kucała Michał
Łotecki Miłosz
Łupak Adrianna
Magoń Wiktoria
Mitura Agata
Muszyńska Magdalena
Mycak Katarzyna
Rypała Karolina
Sikorski Piotr
Szpak Małgorzata

SALA: Sala nr 215 TERMIN: 2017-05-08 14:00 rozszerzony 
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 10 (SP)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Kaczmar Krzysztof
przewodniczący Pieczyk Sylwia
członek Urbanik Barbara

Nazwisko Imię
Milczarek Justyna
Misiewicz Aleksandra
Mrozik Angelika
Nadachewicz Natalia
Paruzel Adam
Świerczek Diana
Trefon Agnieszka
Tumulka Marta
Wasiuk Natalia
Zawadka Agnieszka
Bochnacki Patryk
Kondas Andrzej
Lewandowska Aleksandra
Orlicka Urszula
Podgrocka Katarzyna

TERMIN: 2017-05-08 14:00 rozszerzony 
SALA: Sala nr 206
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 11 (MM)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Mazur Małgorzata
przewodniczący Mazurkiewicz Małgorzata
członek Zając Andrzej

Nazwisko Imię
Kopacz Magdalena
Magoń Wiktoria
Mitura Agata
Muszyńska Magdalena
Mycak Katarzyna
Suchan Patrick
Zdon Małgorzata
Zygmunt Katarzyna
Żyła Agnieszka
Błauciak Michał
Krawczyk Aleksandra
Krebs Joanna
Pawlaczyk Jolanta
Salawa Kinga
Swoboda Paulina
Zwierkowska Dominika

TERMIN: 2017-05-08 14:00 rozszerzony 
SALA: Sala nr 103
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 12 (Sa)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Domerecki Michał
członek Knura-Zawada Aneta
przewodniczący Sabis Iwona

Nazwisko Imię
Szawłowski Radosław

TERMIN: 2017-05-08 14:00 rozszerzony 
SALA: Sala nr 302
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 13 (GS)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Garecka Katarzyna
członek Sitek Andrzej
przewodniczący Stelmach Grażyna

Nazwisko Imię Rodzaj egzaminu Poziom
Borowski Konrad dodatkowy rozszerzony
Dera Tomasz dodatkowy rozszerzony
Dudek Katarzyna dodatkowy rozszerzony
Grabowska Natalia dodatkowy rozszerzony
Ignacy Izabela dodatkowy rozszerzony
Iwanicka Adrianna dodatkowy rozszerzony
Kiran Aleksander dodatkowy rozszerzony
Nowaczek Karol dodatkowy rozszerzony
Olek Karolina dodatkowy rozszerzony
Pietrasz Monika dodatkowy rozszerzony
Polis Sara dodatkowy rozszerzony
Sieniawska Patrycja dodatkowy rozszerzony
Szlachin Olaf dodatkowy rozszerzony
Walczak Maciej dodatkowy rozszerzony
Wróbel Sylwia dodatkowy rozszerzony
Chochorowska Anna dodatkowy rozszerzony
Gacek Daria dodatkowy rozszerzony
Giemza Weronika dodatkowy rozszerzony
Kalinowska Kornelia dodatkowy rozszerzony
Kubata Magdalena dodatkowy rozszerzony
Lorenc Adam dodatkowy rozszerzony

TERMIN: 2017-05-08 14:00
SALA: Sala nr 12
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 14 (AB)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Bachowska Alicja
członek Gratkowska Katarzyna
członek Kapelan Zbigniew

Nazwisko Imię Rodzaj egzaminu Poziom
Kaczmarek Artur dodatkowy rozszerzony

TERMIN: 2017-05-08 09:00
SALA: Sala nr 103
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 2 (JP)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Dygier Mariusz
członek Niedźwiecka-Mormul Ilona
przewodniczący Sojka-Parusel Janina

Nazwisko Imię Szkoła Poziom
Kopacz Magdalena ILOiHSwK podstawowy
Szekely Elżbieta ILOiHSwK podstawowy

TERMIN: 2017-05-08 09:00 podstawowy
SALA: Sala nr 302
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 3 (GS)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Garecka Katarzyna
przewodniczący Stelmach Grażyna
członek Stiler Kornelia

Nazwisko Imię
Wojtala Paulina
Zdon Małgorzata
Ziółkowski Justin
Zygmunt Katarzyna
Żyła Agnieszka
Błauciak Michał
Jachimowska Paulina
Kabot Patrycja
Krawczyk Aleksandra
Krebs Joanna
Maśnica Paulina
Mikulska Ewelina
Pawlaczyk Jolanta
Salawa Kinga
Swoboda Paulina
Zwierkowska Dominika
Barna Ewa
Borowski Konrad

TERMIN: 2017-05-08 09:00 podstawowy
SALA: Sala nr 12
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 4 (AB)
Funkcja Nazwisko Imię
przewodniczący Bachowska Alicja
członek Gratkowska Katarzyna
członek Młynarek Teresa

Nazwisko Imię
Kaczmarek Artur

 

TERMIN: 2017-05-08 09:00 podstawowy
SALA: Sala nr 217
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 5 (KP)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Maj Marzanna
członek Pelc Iwona
przewodniczący Polinowska-Miłek Katarzyna

Nazwisko Imię
Walczak Maciej
Wróbel Sylwia
Balicki Patryk
Banaś Aleksandra
Chochorowska Anna
Gacek Daria
Giemza Weronika
Gola Anna
Janik Aleksandra
Kalinowska Kornelia
Krasicka Paulina
Kubata Magdalena
Kyrc Kamil
Licznar Agnieszka
Lorenc Adam

TERMIN: 2017-05-08 09:00 podstawowy
SALA: Sala nr 215
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 7 (SP)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Brdękiewicz Joanna
członek Nowak Anna
przewodniczący Pieczyk Sylwia

Nazwisko Imię
Czartoryska Paulina
Dera Tomasz
Dudek Katarzyna
Grabowska Natalia
Ignacy Izabela
Iwanicka Adrianna
Kiran Aleksander
Nowaczek Karol
Olek Karolina
Paczkowski Paweł
Pietrasz Monika
Pilawa Patrycja
Polis Sara
Sieniawska Patrycja
Szlachin Olaf

TERMIN: 2017-05-08 09:00 podstawowy
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 8 (DPi)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Nawizowska Aneta
przewodniczący Piotrowska Danuta
członek Skrzypiec Sławomir

Nazwisko Imię
Barabasz Paulina
Dąbrowska Sandra
Frank Mirosław
Hatys Mariusz
Jaksiewicz Alicja
Mikulska Martyna
Moszko Damian
Piwońska Natalia
Przyszlak Katarzyna
Rupaszewski Kamil
Streiss Filip
Wandzel Filip
Weiser Cyprian
Zeliaś Tomasz
Barć Marek
Bujak Martyna
Dziadzia Dominika
Góralska Emilia

TERMIN: 2017-05-08 14:00 rozszerzony
SALA: Sala nr 204
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 9 (DPi)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Frączek Iwona
członek Mrówka Ireneusz
przewodniczący Piotrowska Danuta

Nazwisko Imię
Czernek Anna
Dąbrowska Sandra
Frank Mirosław
Jaksiewicz Alicja
Kunert Mateusz
Przyszlak Katarzyna
Rupaszewski Kamil
Streiss Filip
Wandzel Filip
Zeliaś Tomasz
Barć Marek
Bonczek Izabela
Jahn Natalia
Janicka Natalia
Klemenz Sandra
Koza Aleksandra
Krawiecki Marcin
Kucała Michał
Łotecki Miłosz
Łupak Adrianna

EGZAMIN PISEMNY z języka niemieckiego

 

TERMIN: 2017-05-11 09:00

SALA: Sala nr 204

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (BB)

Funkcja Nazwisko Imię

przewodniczący Barucha Bogdan

członek Kapusta Tomasz

członek Urbanik Barbara

Nazwisko Imię
Czernek Anna
Kochoń Piotr
Kunert Mateusz
Plucik Angelika
Szafarczyk Marek
Urlich Mateusz
Bonczek Izabela
Klemenz Sandra
Suchan Patrick
Czerner Julia
Hirsch Łukasz
Hreczuch Aleksandra
Ignacy Natalia
Lehnert Katarzyna
Lewandowski Patryk
Łabuś Agata
Majnusz Julia
Sado Julia
Tomanek Sonia

 

 

TERMIN: 2017-05-11 09:00

SALA: Sala nr 302

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 2 (EK)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Cybulska Aldona

przewodniczący Kalisz Elżbieta

członek Witkowski Kamil

Nazwisko Imię
Wandas Jakub
Wąsik Joanna
Własiewicz Anna
Groetschel Vanessa
Kania Ewelina
Ludwig Aleksandra
Łękawski Marek
Margol Marta
Szynol Agnieszka
Willner Maria
Fedor Martyna
Kubina Martina
Łopata Paulina
Mazurkiewicz Mariola
Tarka Antonina
Wolny Andżelika

 

TERMIN: 2017-05-11 14:00 rozszerzony

SALA: Sala nr 206

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 3 (ZH)

Funkcja Nazwisko Imię

przewodniczący Haliniak Zofia

członek Sitek Andrzej

członek Szkodziński Witold

Nazwisko Imię
Kania Ewelina
Ludwig Aleksandra
Łękawski Marek
Margol Marta
Szynol Agnieszka
Willner Maria
Chochorowska Anna
Łopata Paulina
Mrozik Angelika
Tarka Antonina
Tumulka Marta
Wolny Andżelika
Orlicka Urszula

 

 

TERMIN: 2017-05-11 14:00 rozszerzony

SALA: Sala nr 204

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 4 (KP)

Funkcja Nazwisko Imię

przewodniczący Polinowska-Miłek Katarzyna

członek Zając Andrzej

członek Żyła Joanna

Nazwisko Imię
Czernek Anna
Kochoń Piotr
Kunert Mateusz
Urlich Mateusz
Bonczek Izabela
Klemenz Sandra
Suchan Patrick
Czerner Julia
Hirsch Łukasz
Hreczuch Aleksandra
Łabuś Agata
Tomanek Sonia
Groetschel Vanessa

EGZAMIN PISEMNY z języka francuskiego
Rok szkolny 2016/2017
TERMIN: 2017-05-19 14:00
SALA: Sala nr 12
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (IO)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Broda Dominika
członek Czech Marian
przewodniczący Frączek Iwona
Nazwisko Imię

Kalinowska Kornelia rozszerzony

EGZAMIN PISEMNY z języka włoskiego

Rok szkolny 2016/2017

TERMIN: 2017-05-23 14:00

SALA: Sala nr 12

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (EK)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Cybulska Aldona

przewodniczący Kalisz Elżbieta

członek Kapelan Zbigniew

 

Zdający:

Kalinowska Kornelia rozszerzony 14:00

Płaczek Jowita rozszerzony 14:00

EGZAMIN PISEMNY z biologii

Rok szkolny 2016/2017

TERMIN: 2017-05-12 09:00 rozszerzony

SALA: Sala nr 207

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 2 (PM)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Kalisz Elżbieta

przewodniczący Masełko Paweł

członek Smaga Krzysztof

członek Witkowski Kamil

 

Nazwisko Imię
Bonczek Izabela
Bujak Martyna
Dziadzia Dominika
Góralska Emilia
Jahn Natalia
Janicka Natalia
Klemenz Sandra
Koza Aleksandra
Krawiecki Marcin
Kucała Michał
Łotecki Miłosz
Łupak Adrianna
Magoń Wiktoria
Muszyńska Magdalena
Mycak Katarzyna
Rypała Karolina
Sikorski Piotr
Suchan Patrick
Szpak Małgorzata
Wojtala Paulina
Zdon Małgorzata
Ziółkowski Justin
Żyła Agnieszka
Błauciak Michał
Czerner Julia
Hreczuch Aleksandra
Ignacy Natalia
Jachimowska Paulina
Kabot Patrycja
Krawczyk Aleksandra
Krebs Joanna
Lehnert Katarzyna
Lewandowski Patryk
Łabuś Agata
Majnusz Julia
Maśnica Paulina
Mikulska Ewelina
Pawlaczyk Jolanta
Sado Julia
Salawa Kinga
Swoboda Paulina
Tomanek Sonia
Wandas Jakub
Wąsik Joanna
Własiewicz Anna
Zwierkowska Dominika
Biksa Paulina
Gierczycka Martyna

 

 

TERMIN: 2017-05-12 09:00 rozszerzony

SALA: Sala nr 12

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (JP)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Dygier Mariusz

członek Pańczyszyn Katarzyna

przewodniczący Sojka-Parusel Janina

Nazwisko Imię
Kopacz Magdalena
Szekely Elżbieta
Sobocińska Aleksandra
Warkocz Paweł

EGZAMIN PISEMNY z chemii

Rok szkolny 2016/2017

TERMIN: 2017-05-16 09:00 rozszerzony

SALA: Sala nr 302

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (BW)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Konfederak Ryszard

członek Pokrywka Piotr

przewodniczący Wilpert-Kołkiewicz Beata

Nazwisko Imię
Barć Marek
Bonczek Izabela
Góralska Emilia
Jahn Natalia
Janicka Natalia
Klemenz Sandra
Kucała Michał
Łotecki Miłosz
Mitura Agata
Sikorski Piotr
Suchan Patrick
Wojtala Paulina
Zdon Małgorzata
Błauciak Michał
Czerner Julia
Hirsch Łukasz
Lewandowski Patryk
Łabuś Agata
Biksa Paulina
Komander Kornelia

 

TERMIN: 2017-05-16 09:00 rozszerzony

SALA: Sala nr 304

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 2 (GS)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Kalisz Elżbieta

członek Kapusta Tomasz

przewodniczący Stelmach Grażyna

Nazwisko Imię
Majnusz Julia
Maśnica Paulina
Mikulska Ewelina
Pawlaczyk Jolanta
Salawa Kinga
Swoboda Paulina
Tomanek Sonia
Wandas Jakub
Własiewicz Anna
Zwierkowska Dominika

EGZAMIN PISEMNY z fizyki

Rok szkolny 2016/2017

TERMIN: 2017-05-18 09:00 rozszerzona

SALA: Sala nr 302

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (AN)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Kucała Katarzyna

przewodniczący Nowak Anna

członek Urbanik Barbara

Nazwisko Imię
Barabasz Paulina
Dąbrowska Sandra
Frank Mirosław
Hatys Mariusz
Jaksiewicz Alicja
Kochoń Piotr
Mikulska Martyna
Moszko Damian
Piwońska Natalia
Streiss Filip
Szafarczyk Marek
Urlich Mateusz
Weiser Cyprian
Zeliaś Tomasz

EGZAMIN PISEMNY z fizyki i astronomii
Rok szkolny 2016/2017
TERMIN: 2017-05-18 09:00
SALA: Sala nr 303
ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (AN)
Funkcja Nazwisko Imię
członek Kucała Katarzyna
przewodniczący Nowak Anna
członek Urbanik Barbara
Nazwisko Imię  Stara formuła Tak

Szawłowski Radosław  rozszerzony 09:00

EGZAMIN PISEMNY z geografii

Rok szkolny 2016/2017

TERMIN: 2017-05-16 14:00

SALA: Sala nr 302

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (KP)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Filipiak Zofia

członek Kapelan Zbigniew

przewodniczący Polinowska-Miłek Katarzyna

 

Nazwisko Imię
Barna Ewa
Borowski Konrad
Dera Tomasz
Dudek Katarzyna
Grabowska Natalia
Groetschel Vanessa
Ignacy Izabela
Iwanicka Adrianna
Kania Ewelina
Kiran Aleksander
Ludwig Aleksandra
Łękawski Marek
Margol Marta
Nowaczek Karol
Olek Karolina

 

TERMIN: 2017-05-16 14:00

SALA: Sala nr 12

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 2 (AB)

Funkcja Nazwisko Imię

przewodniczący Bachowska Alicja

członek Gratkowska Katarzyna

członek Niedźwiecka-Mormul Ilona

 

Zdający:

Kaczmarek Artur    rozszerzony

 

TERMIN: 2017-05-16 14:00

SALA: Sala nr 304

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 3 (DPi)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Domerecki Michał

przewodniczący Piotrowska Danuta

członek Szargut Iwona

Nazwisko Imię
Paczkowski Paweł
Pietrasz Monika
Pilawa Patrycja
Polis Sara
Szlachin Olaf
Szynol Agnieszka
Walczak Maciej
Wróbel Sylwia
Balicki Patryk
Podgrocka Katarzyna

 

TERMIN: 2017-05-15 09:00

SALA: Sala nr 304

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (Sa)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Mączyński Jakub

przewodniczący Sabis Iwona

członek Wageman-Wiśniewska Izabela

 

Nazwisko Imię
Pietrasz Monika
Balicki Patryk
Krasicka Paulina
Licznar Agnieszka
Łopata Paulina
Mazurkiewicz Mariola
Misiewicz Aleksandra
Mrozik Angelika
Świerczek Diana
Zawadka Agnieszka

EGZAMIN PISEMNY z wiedzy o społeczeństwie

Rok szkolny 2016/2017

TERMIN: 2017-05-10 09:00

SALA: Sala nr 207

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 1 (AN)

Funkcja Nazwisko Imię

członek Knura-Zawada Aneta

przewodniczący Nowak Anna

członek Sitnik Tomasz

 

Nazwisko Imię
Zygmunt Katarzyna
Czartoryska Paulina
Dera Tomasz
Kiran Aleksander
Olek Karolina
Paczkowski Paweł
Szlachin Olaf
Banaś Aleksandra
Chochorowska Anna
Fedor Martyna
Gola Anna
Janik Aleksandra
Kubata Magdalena
Kubina Martina
Kyrc Kamil
Licznar Agnieszka
Mazurkiewicz Mariola
Milczarek Justyna
Nadachewicz Natalia
Paruzel Adam
Płaczek Jowita
Tarka Antonina
Trefon Agnieszka
Wasiuk Natalia
Wasylów Weronika
Wiśniewska Anna

 

TERMIN: 2017-05-10 09:00

SALA: Sala nr 12

ZESPÓŁ NADZORUJĄCY: Zespół nadzorujący nr 2 (AB)

Funkcja Nazwisko Imię

przewodniczący Bachowska Alicja

członek Gratkowska Katarzyna

członek Żarska Elżbieta

Zdaje: Kaczmarek Artur rozszerzony

Informacje dodatkowe

Przedmiot Przybory i materiały pomocnicze Obowiązkowo / fakultatywnie Zapewnia*
biologia

linijka

kalkulator prosty**

Wybrane wzory i stałe fizykochemiczne na egzamin maturalny z biologii, chemii i fizyki

fakultatywnie

obowiązkowo

 

 

obowiązkowo

zdający lub szkoła

zdający lub szkoła

 

 

szkoła

chemia

linijka

kalkulator prosty**

Wybrane wzory i stałe fizykochemiczne na egzamin maturalny z biologii, chemii i fizyki

fakultatywnie

obowiązkowo

 

 

obowiązkowo

zdający lub szkoła

zdający lub szkoła

 

 

szkoła

fizyka

linijka

kalkulator prosty**

Wybrane wzory i stałe fizykochemiczne na egzamin maturalny z biologii, chemii i fizyki

fakultatywnie

obowiązkowo

 

 

obowiązkowo

zdający lub szkoła

zdający lub szkoła

 

 

szkoła

geografia

linijka

kalkulator prosty**

lupa

obowiązkowo

obowiązkowo

fakultatywnie

zdający lub szkoła

zdający lub szkoła

zdający lub szkoła

historia lupa fakultatywnie zdający lub szkoła
historia sztuki lupa fakultatywnie zdający lub szkoła
historia muzyki

odtwarzacz płyt CD z kompletem zapasowych baterii i słuchawkami

lupa

obowiązkowo

 

fakultatywnie

zdający lub szkoła

 

zdający lub szkoła

informatyka kalkulator prosty** obowiązkowo zdający lub szkoła
język polski słownik ortograficzny, słownik poprawnej polszczyzny – nie mniej niż 1 na 25 osób obowiązkowo szkoła
język białoruski, litewski i ukraiński słownik językowy (jedno- albo dwujęzyczny) – nie mniej niż 1 na 25 osób obowiązkowo szkoła
matematyka

linijka

cyrkiel

kalkulator prosty**

Wybrane wzory matematyczne

obowiązkowo

obowiązkowo

obowiązkowo

obowiązkowo

zdający lub szkoła

zdający lub szkoła

zdający lub szkoła

szkoła

wiedza o społeczeństwie kalkulator prosty** fakultatywnie zdający lub szkoła
Odwiedź nas na Facebooku
Facebook