Rok szkolny 2018 / 2019

(Lista jest aktualizowana na bieżąco)

Lp Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin
1. Łydka Bogusława Kółko młodych dziennikarzy Środa, po 6 lekcji
2. Mazur Małgorzata Zajęcia koła teatralnego Poniedziałek 14.15 – 16. 15
3. Mazurkiewicz Małgorzata Konsultacje z języka polskiego Poniedziałek, 7 lekcja
4. Żyła Joanna Przygotowanie do olimpiady przedmiotowej Wtorek, 7 lekcja
5. Głomb Krystyna Konsultacje dla maturzystów Czwartek, 7 lekcja
6. Mączyński Jakub Konsultacje dla maturzystów Środa, 8 lekcja
7. Szargut Iwona Konsultacje dla maturzystów, konwersacje w jęz.ang.) Wtorek, 8 lekcja
8. Szkodziński Witold Konsultacje dla maturzystów Czwartek, 8 lekcja
9. Barucha Bogdan Konsultacje dla maturzystów – matura rozszerzona z języka angielskiego (3a. 3g) Poniedziałek, 7 lekcja
10. Stelmach Grażyna Kółko języka francuskiego / Trening maturalny Czwartek, 8 lekcja / Poniedziałek, 1 lekcja
11. Urbanik Barbara Konsultacje z języka włoskiego
12. Pieczyk Sylwia Konsultacje do egzaminu DSD II /  Przygotowanie uczniów do Olimpiady Języka Niemieckiego Czwartek / Piątek, 8 lekcja
13. Knura-Zawada Aneta Konsultacje z j.niemieckiego / Przygotowanie do konkursów Środa, 8 lekcja
14. Wahl Dominika Konsultacje z j.niemieckiego Poniedziałek, 7 lekcja
15. Bachowska Alicja Konsultacje z matematyki Środa, 8 lekcja
16. Gratkowska Katarzyna Konsultacje z matematyki Wtorek, 7 lekcja
17. Nowak Anna konsultacje / zajęcia wyrównawcze z matematyki Czwartek, 7 i 8 lekcja
18. Sabis Iwona Konsultacje z matematyki Poniedziałek, 8 lekcja
19. Pokrywka Piotr
20. Biliński Jacek Konsultacje dla maturzystów Poniedziałek, 8 lekcja
21. Wilpert-Kołkiewicz Beata Konsultacje dla maturzystów Czwartek, 8 lekcja
22. Garecka Katarzyna Konsultacje  z geografii Czwartek, 8 lekcja
23. Filipiak Zofia Trening maturalny z biologii Czwartek, 1 lekcja – kl. III C / Środa, 7 lekcja – R3adgs
24. Polinowska-Miłek Katarzyna Trening maturalny / Drużyna pierwszej pomocy Wtorek, 8 lekcja / Czwartek, 8 lekcja
25. Haliniak Zofia Powtórki dla maturzystów / Dodatkowe zajęcia dla klas I Poniedziałek, 8 lekcja / Środa, 8 lekcja
26. Piotrowska Danuta Zajęcia rekreacyjne. Tenis stołowy. Środa, 8 lekcja
27. Cybulska Aldona Zajęcia muzyczno – ruchowe dla klas III I semestr
28. Frączek Iwona SKS PN dz / SKS PK dz Piątek, 8 lekcja / Wtorek, 8 lekcja
29. Skrzypiec Sławomir SKS Poniedziałek, 9 lekcja
30. Majka Miłosz
31. Dembończyk Roland
32. Sojka-Parusel Janina
33. Chylińska Magdalena Przygotowanie do olimpiad przedmiotowych Środa, 7 lekcja / Czwartek 8 lekcja
34. Smaga Krzysztof